Рубрики

<-- REKLAMAS -->
Реклама на нашем сайте:
<-- REKLAMAS -->

Яким же повинен бути ідеальний матрац для літньої людини

Турбота про здоров’я — головне, що ми можемо подарувати нашим батькам!

У житті кожної людини є люди, які займають особливе місце. Це батьки. Проходять роки, ми дорослішаємо і тільки коли самі стаємо батьками, починаємо в повній мірі розуміти, якого величезного вкладення любові, сил і терпіння потрібно день у день для виховання дітей. Звикнувши відмовляти собі у всьому, літні батьки намагаються не турбувати своїх дорослих дітей розповідями про нездужання, поганоме самопочуття і безсоння. Прояв уваги до потреб вже немолодих батьків, турбота про їх здоров’я — найголовніший подарунок, який доставить ні з чим незрівнянну радість батьківського серця.

Було доведено дослідженнями, що люди старшого віку сплять в середньому на півтори години менше, ніж молоді. Це обумовлено змінами, що відбуваються з часом в організмі людини. Всі навантаження (у тому числі і фізичні), з легкістю переносяться в молодості, дають про себе знати в старшому віці. Біль у спині, суглобах, хронічна втома, болі — все це не дає літній людині повноцінно насолоджуватися нічним відпочинком. Крім того, улюблений диван часів молодості або старий матрац, не відповідають фізичним потребам літньої людини, можуть перетворити кожну безсонну ніч в муку. Тому так важливо нам, дітям, проявити ініціативу в цьому питанні і подбати про повноцінний відпочинок для наших батьків. Адже вони цього заслужили!

Яким же повинен бути ідеальний матрац для літньої людини? Чим старша людина, тим м’якше повинен бути його матрац. Однак, звичайний поролоновий матрац не зможе створити умов достатньо для комфортного сну людям у віці. Різноманітність ортопедичних матраців, представлених фабрикою Велам, дають можливість вибрати той, який буде точно відповідати смакам і потребам окремо взятої людини. Крім того, попередня консультація з лікарем допоможе мати інформацію, необхідну для індивідуального вибору ортопедичного матраца.

Купуючи матрац для літньої людини необхідно звернути увагу на поєднання м’якості спальної поверхні з якісною ортопедичної підтримкою хребта та опорно-рухової системи. Адже кістки і суглоби з віком стають більш крихкими і вимагають до себе пильну увагу.

Найбільш ефективними в наданні ортопедичної підтримки є матраци, виготовлені на основі блоку незалежних пружин. Причому, чим більше пружинок в блоці, тим більш вираженим є ортопедичний ефект. Незалежні пружини якісно реагують на навантаження, створюючи індивідуальні точки підтримки. Пружинні і безпружинні матраци з різними зонами жорсткості найбільш повно відповідають анатомічних особливостей будови тіла людини. Це дозволяє створити посилену підтримку або, навпаки, забезпечити комфортне розслаблення для різних ділянок тіла людини.

Для створення комфортного ложа варто придивитися до матраців з наповнювачами з натурального латексу і штучного матеріалу Memorix. Обидва матеріали мають високі анатомічні властивості, тобто здатність адаптуватися до форми тіла людини. Натуральний латекс, завдяки своїй пружності і високій еластичності, не тільки робить поверхню матраца м’якою і комфортною, але і надає пружну підтримку хребта, не дозволяючи йому «провисати». Матеріал Memorix примітний своєю здатністю «запам’ятовувати» форму. Під впливом температури і маси тіла сплячого він проминается, делікатно підлаштовуючись під найдрібніші вигини людського тіла. При цьому наповнювач практично не робить зворотного опору, створюючи неповторне відчуття занурення в невагомість. Ці особливості Memorix роблять його ефективним у запобіганні оніміння м’язів в різних частинах тіла, зняття м’язової напруги і ослаблення болю в суглобах.

Comments are closed.