Рубрики

<-- REKLAMAS -->
Реклама на нашем сайте:
<-- REKLAMAS -->

Будуємо стіни в квартирі

Зведення додаткових стін і перегородок в квартирі з піноблоків зараз на піку своєї популярності. Затребуваність цього матеріалу легко з’ясовна. Піноблоки — це досить дешевий будматеріал. Завдяки бульбашок повітря у своїй структурі вони мають відмінну теплоізоляцію. І в той же час — досить легкі при великому обсязі. Це означає, що швидкість укладання стін з піноблоку буде в рази більше, ніж укладання такої ж стіни з цегли або дерев’яного бруса. Та й економічніше до того ж. Підраховано, що кубометр піноблоків обійдеться відсотків на тридцять дешевше, ніж кубометр деревини та майже на сорок відсотків дешевше кубометра цегли.

Низька тепловіддача блоків з пористого бетону дозволяє обходитися без додаткових витрат на теплоізоляцію у вигляді разлічних утеплювачів. Знову економія! Оскільки теплопровідність пористого блоку низька, стіни з піноблоків відмінно збережуть прохолоду в спеку і тепло взимку. Витрати на опалення будинку скорочуються. Звукоізоляція теж не потрібна. Піноблок добре ізолює від шуму.
Закритість повітряних осередків усередині бетонного блоку забезпечує низьке вологопоглинання. Це можна вважати ще одним достоїнством цього дивного матеріалу. Завдяки цій властивості, піноблоки не бояться усадки. Деформація і тріщини через вологи теж не утворюються. Оскільки бетон не горить, а піноблок — це, по суті, «спінений» бетон, можна не побоюватися пожежі з боку додаткових конструкцій з цього матеріалу.

Піноблокам присвоєний 2 коефіцієнт екологічності, означає, що це — другий після дерева по шкоди для здоров’я матеріал. Він не токсичний. Ніяких шкідливих речовин не виділяє. Пориста структура пінобетону дозволяє стінам «дихати». А нормальний повітрообмін дуже важливий для самопочуття проживаючих у квартирі людей. Коли будите проводити збудову стін або перепланування та ремонт, робить це вчасно — http://stroy-tehnolog.ru/remont/razreshennoe-vremya-dlya-remonta-v-kvartirah разрешенное время для ремонта.
Зробити внутрішні стіни у квартирі з піноблоків може навіть новачок в справі ремонту. Піноблоки достатньо просто пиляються, ріжуться на шматки потрібного розміру. Можна скористатися для цього звичайної ручною пилкою або навіть ножівкою по дереву. Легка вага і досить великі в порівнянні з цеглою розміри дозволяють звести стіну з піноблоків швидко без особливих зусиль.

Сьогодні для кріплення окремих блоків не обов’язково використовувати цемент. Існують спеціальні клейові склади для піноблоків. Невисока питома вага матеріалу і можливість вибудувати ідеально рівну стінку всередині квартири, з відмінними теплоізоляційними і звукопоглинальні властивості, забезпечили піноблоки стабільний попит. Укладання піноблоків виробляється строго по рівню. Необхідно дотримуватися геометрію кімнат квартири, щоб стіна не пішла криво.  Рівна стінка дозволить потім зекономити на штукатурці і обробці додаткових стін. Якщо все зроблено правильно, з дотриманням усіх пропорцій та параметрів інших приміщень в квартирі, штукатурки на стіну з піноблоків потрібно менше.

Comments are closed.