Рубрики

<-- REKLAMAS -->
Реклама на нашем сайте:
<-- REKLAMAS -->

Торги при продажі квартири у Львові

Часто в оголошеннях про продаж нерухомості стоїть ремарка «торг недоречний». Проте агенти нерухомості впевнено заявляють, що на ринку нерухомості торг доречний практично завжди. Головне, знати, як потрібно торгуватися — і тоді продавець житла з великою ймовірністю піде на поступки покупцеві.

Тим не менш, є ситуації, коли знижку отримати не вдасться. Як правило, це відбувається тоді, коли спочатку на квартиру була встановлена ціна нижче ринкової (наприклад, при терміновому продажі). Також торг марний, коли мова йде про покупку високоліквідного об’єкта нерухомості, який є одразу кілька претендентів. Ймовірно, таку квартиру не тільки не вдасться купити дешевше, але за неї доведеться пропонувати більше, ніж було заявлено продавцем.

У всіх інших ситуаціях покупець може сміливо торгуватися. Правда, варто пам’ятати про те, що в торгах потрібно дотримуватися ряд стратегічних та етичних правил. По-перше, не можна обговорювати питання ціни по телефону або по електронній пошті (втім, як і ряд інших важливих питань). Переговори про ціну повинні вестися тільки при особистій зустрічі покупця і продавця. В іншому випадку продавець просто повісить трубку або не відповість на електронний лист.

По-друге, перш ніж починати розмову про вартість, покупець повинен постаратися встановити з продавцем хороші відносини. Зрозуміло, мова йде не тому, що покупець повинен напрошуватися в друзі і спілкуватися фамільярно. Все, що потрібно робити, — це вести себе максимально ввічливо.

При огляді квартири покупець повинен зважувати кожне своє слово. Якщо видно який-небудь дефект, на нього варто вказати продавцю і сказати, що усунення цього дефекту буде коштувати грошей. Особливо великих витрат вимагає заміна або ремонт інженерних систем.

Тим не менш, в усьому треба знати міру, тому сильно житло критикувати не варто. Попит на продаж квартир у Львові є завжди, і якщо покупець перестарається в критиці, цілком можливо, що продавець просто виставити його за двері. Однак також не варто надто розхвалювати квартиру. Продавець, наслухавшись схвальних відгуків про своєї нерухомості, найімовірніше, відмовиться надавати навіть саму незначну знижку. А то і зовсім підніме вартість житлоплощі.

Важливо пам’ятати, що для торгу має бути обраний відповідний час. Якщо покупець вже при першому огляді квартири торкнеться теми вартості, його доводи навряд чи здадуться власнику нерухомості переконливими. Адже покупець повинен обгрунтувати, чому квартира коштує менше заявленої продавцем ціни. А для цього об’єкт нерухомості необхідно ретельно вивчити.

 

Comments are closed.