Рубрики

<-- REKLAMAS -->
Реклама на нашем сайте:
<-- REKLAMAS -->

Тканини для вишивок

В залежності від типу вишивки і її майбутнього призначення, і вибирають тканину.

1 . Найпопулярніша і використовувана тканина для вишивання — канва Аїда. Це бавовняна тканина, що складається з жорстко уплетених один в одного ниток, які утворюють квадратики. По ній дуже зручно вишивати і навіть для новачка не складе труднощів створити вишивку на 14 Аїді .

У продажі зустрічається Аїда білоруського, угорського або німецького виробництва. Білоруська канва найбільш м’яка і рихла. Не надто добре тримає форму. Канва Аїда угорського виробництва — жорстка , на ній можна вишивати навіть без п’ялець, але після прання вона стає значно м’якше.  І, нарешті, німецька канва — найбільш жорстка і навіть після впливу води або порошку тримає свою форму.

Кожна майстриня, може підібрати канву за своїм смаком. Вона випускається в 38 різних кольорах навіть з розміткою .

Крім того секрети використання кольорової канви допоможуть вам полегшити роботу над проектом, або добитися несподіваних кольорових ефектів. Наприклад використовуючи канву небесно блакитного кольору в пейзажі або морській тематиці, можна заощадити час використовуючи колір канви як фон неба або води.

2 . Тканина рівномірного переплетення.

Така тканина добре підходить для робіт, в яких не весь фон зайнятий вишивкою, для дизайнів в яких використовуються 1/ 4 або 3 /4 хрестика. Хрестик вишивається через дві нитки. Для новачка це може становити певну складність, але для тих хто вже вишив кілька дизайнів вишиванок, звикнути до використання цієї тканини не складе труднощів. Ці тканини розрізняються і за розміром і за складом.

3. Льон. Основа для вишивки досвідчених рукодільниць. З льоном дуже приємно працювати, але і достатньо складно. Льони добре підходять для дизайнів, де залишається багато незашитого фону.

4 . Для вишивки вовняною ниткою застосовується Страмін. Це щільне полотно з рівномірних і стійких до розрив волокон, які утворюють чіткі квадрати. Використовують для вишивки подушок.

5 . Пластикова канва. Зручна для виготовлення ялинкових іграшок, виробів , магнітів на холодильник, об’ємних вишитих фігур. На ній досить складно вишивати. Але отримані оригінальні вироби, будуть чудовою прикрасою будинку або подарунком.

6 . Вироби для вишивки. Це всілякі скатертини, рушники, наволочки, серветки, сумки. Які представляють із себе готовий виріб зі вставками канви. Скатертини широко представлені у Vervaco і Permin , Rico. Сумочками славиться DMC і Dimensions. Подушки випускають Vervaco , Pako, вітчизняні виробники.

7.Канва — стрічка. Це стрічка канви, з обробленими краями різнобарвним кантом, як правило, Аїда 14, але зустрічається і

8. Ширина канви стрічки 5 або 8 см. З її допомогою можна втілити в життя різні ідеї. Закладки для книг, з її допомогою можна прикрасити штори, предмети інтер’єру, столову та постільну білизну, рушники.

 

Comments are closed.